Ogłoszenie

Witamy wszystkich użytkowników serwisu s24.porcelainzone.com na naszym forum, które mamy nadzieję, pozwoli Wam uzyskać pomoc od innych użytkowników. Doświadczonych kolekcjonerów i znawców porcelany prosimy o udzielanie pomocy i porad tym mniej zaawansowanym. Wszyscy bowiem tworzymy społeczność miłośników "białego złota"...
 
UWAGA !
Aby zostać użytkownikiem naszego FORUM zarejestruj się w serwisie www.s24.porcelainzone.com, a następnie przejdź do zakładki "MOJE KONTO / Mój profil - Forum użytkowników" i kliknij na przycisk rejestracji. Po zarejestrowaniu - kliknij na przycisk "Ustaw hasło" ( w tej samej sekcji ).
Od tej chwili będziesz posiadać pełen dostęp do naszego forum.

Wstawianie zdjęć do postów
Aby wstawić zdjęcie do postu, zamieść je na jakimś darmowym serwerze, a następnie w treści postu podaj jego adres pomiędzy znacznikami: [img] tutaj wpisz adres obrazka [/img] - i załatwione !

#1 2017-06-02 06:42:40

MarcinEck
Użytkownik

Sygnatura "TK"

Witajcie, mam zestaw porcelany z wzorem zwiebelmuster, porcelana dosyć gruba. Posiada sygnaturę pod glazurą w kolorze ciemnozielonym, to ozdobne litery TK po bokach łukowate ornamenty, litery zwieńczone dziewięciopałkowa koroną, u dołu napis FORM HESSEN. Co to za wytwórnia i jak to datować?

Offline

Stopka

Forum oparte na FluxBB