Ogłoszenie

Witamy wszystkich użytkowników serwisu s24.porcelainzone.com na naszym forum, które mamy nadzieję, pozwoli Wam uzyskać pomoc od innych użytkowników. Doświadczonych kolekcjonerów i znawców porcelany prosimy o udzielanie pomocy i porad tym mniej zaawansowanym. Wszyscy bowiem tworzymy społeczność miłośników "białego złota"...
 
UWAGA !
Aby zostać użytkownikiem naszego FORUM zarejestruj się w serwisie www.s24.porcelainzone.com, a następnie przejdź do zakładki "MOJE KONTO / Mój profil - Forum użytkowników" i kliknij na przycisk rejestracji. Po zarejestrowaniu - kliknij na przycisk "Ustaw hasło" ( w tej samej sekcji ).
Od tej chwili będziesz posiadać pełen dostęp do naszego forum.

Wstawianie zdjęć do postów
Aby wstawić zdjęcie do postu, zamieść je na jakimś darmowym serwerze, a następnie w treści postu podaj jego adres pomiędzy znacznikami: [img] tutaj wpisz adres obrazka [/img] - i załatwione !

#1 2016-09-28 18:54:27

gonar10
Użytkownik

Porcelana Sorau

Witam Państwa /   Znawców   
       Czy mam jakąś szansę na dokupienie talerzy do serwisu obiadowego Sorau  -   w zasadzie to model Astoria  ale ten jest w + - kwiatki a ja mam jakieś ' modernistyczne " niewielkie  paćki  w oranżowo - czarnym kolorze . Cały ten niekomplet - 2 wazy , sosjerkę , półmisek i 4 głębokie talerze oraz 3 płytkie kupiłam z myślą , że resztę upoluję  , ale przeryłam internet i takiego wzorku nie ma .
                         Proszę o pomoc , bo przecież nie jest to żadne cudo , tylko zabawka z lat 30- stych .....
                              Z wyrazami szacunku   Goska

Offline

Stopka

Forum oparte na FluxBB