LOGOWANIE
Sygnatury :
12072
Komentarze :
481
Użytkownicy :
19348

Wystaw swój komentarz
i przyznaj nam gwiazdki...

Aktualna ocena

4.95 / 5,00

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka

głosuj

Info ...
 
Drodzy Użytkownicy,

 
Zachęcam wszystkich użytkowników do aktywnego korzystania z zasabów nowego portalu: porcelainzone.com, który udostępnia wiele nowych i atrakcyjnych funkcjonalności, o które wielu z Was prosiło w korespondencji kierowanej do mnie.
- - -
Możliwe jest zakładanie kont i prowadzenie normalnej aktywności w portalu, jednak należy liczyć się z okresowymi wyłączeniami dostępności witryny w trybie on-line. Jest to konieczne na tym etapie realizacji projektu, aby regularnie dokonywać niezbędnych poprawek i uzupełnień.
- - -
Baza sygnatur w portalu porcelainzone.com zawiera poprawione znaki manufaktur z pierwotnej strony sygnatury24.pl (oprócz znaków polskich fabryk z Wołynia oraz fabryk rosyjskich). Została uzupełniona o nowe pozycje oraz notatki historyczne. Aktualnie w bazie znajduje się 13.010 sygnatur, a po zakończeniu aktualizacji danych będzie zawierać około 14 800 pozycji.
 
W dalszym ciągu zachęcam wszystkich dotychczasowych i nowych użytkowników do wspierania nowego projektu i zapewniam, że każdy darczyńca, który przekaże na ten cel jakąkolwiek darowiznę, otrzyma w nowym portalu specjalne przywileje.
logotypy
Jeżeli jesteś przekonany, że "zjadłeś zęby" w branży i nikt nie może zaproponować Ci nic interesującego, nie zależy Ci, aby przyczynić się do rozwoju ciekawego projektu, nie widzisz własnych korzyści i szans jakie daje Ci współpraca przy realizacji nowego przedsięwzięcia... nie czytaj dalszego ciągu informacji!
start
Jeżeli jednak masz "otwartą głowę" na nowe propozycje, widzisz szansę na rozwój własnego biznesu wraz z rozwojem naszego serwisu, chcesz pozostawić po sobie nie tylko bilans roczny własnej firmy lub w której jesteś szefem, ale pragniesz mieć także satysfakcję z udziału w "akcie tworzenia" - czytaj dalej ...

 
Jeśli korzystasz z naszej bazy sygnatur, jesteś zadowolony z zasobów serwisu i zależy Ci na jego dalszym rozwoju, możesz wesprzeć nasze działania dokonując wpłaty dowolnej kwoty.
All Rights Reserved - © porcelainzone.com
REGULAMIN   -   POLITYKA PRYWATNOŚCI  -   Strona wygenerowana w 1.033 sek.